Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zaproszenie na konferencję pt. „Turystyka na zdrowie, czyli rekreacja, energia i witalność prosto z warmińsko-mazurskiej wsi”

Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego Pan Gustaw Marek Brzezin ma zaszczyt zaprosić na konferencję pt. „Turystyka na zdrowie, czyli rekreacja, energia i witalność prosto z warmińsko-mazurskiej wsi”, która odbędzie się dnia 19 października 2017 roku w  Centrum Wdrażania i Promocji Innowacji w Olsztynie, ul. Jagiellońska 91a.

W programie konferencji odbędzie się warsztat: Agroturystyka tak! Jakość nie? — podsumowanie 2-letniego programu kategoryzacji Wiejskiej Bazy Noclegowej realizowanego przez Polską Federację Turystyki Wiejskiej „Gospodarstwa Gościnne” na terenie Warmii i Mazurach.

Uprzejmie prosimy o potwierdzenie uczestnictwa w konferencji do 16.10.2017 roku.
Tel. (89) 521 69 07, 521 69 00 lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

PROGRAM KONFERENCJI

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa. 

Źródło: http://www.agroturystyka.pl/

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx