Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zaproszenie na XII Jesienny Jarmark "od pola do stołu"

Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego Oddział Poświętne zaprasza do udziału w Jesiennym Jarmarku „od pola do stołu”, który odbędzie się 17 września 2017 roku w Płońsku, ul. H. Sienkiewicza 11.

Celem Jarmarku jest promocja dziedzictwa kulturowego mazowieckiej wsi, różnych form przedsiębiorczości wiejskiej, twórczości ludowej, gospodarstw rolnych wytwarzających żywność tradycyjną i ekologiczną. Dla miłośników ogródków i ogrodów przydomowych będzie kiermasz kwiatów, krzewów i starych odmian drzew owocowych. Amatorzy wypoczynku na mazowieckiej wsi znajdą interesujące propozycje gospodarstw agroturystycznych.

Oferta XII Jesiennego Jarmarku będzie bogata i różnorodna.

Program:

10.00 - 10.30         Uroczyste otwarcie XII Jesiennego Jarmarku „od pola do stołu” (scena)

10.30 - 15.30         Seminarium „Produkt regionalny i tradycyjny, uruchamianie i prowadzenie działalności w zakresie rolniczego handlu detalicznego
                              w województwie mazowieckim” (Centrum Edukacyjno-Konferencyjne)

10.30 - 13.00         VIII Przegląd Ludowych Zespołów Artystycznych (scena)

13.30 - 14.00         Wręczenie nagród laureatom konkursu VIII Przeglądu Ludowych Zespołów Artystycznych (scena)

9.00 - 17.00           Punkt informacyjny nt. Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 ( stoisko MODR O/Poświętne)

9.00 - 17.00           Kiermasze żywności tradycyjnej i ekologicznej, twórczości ludowej, rękodzieła,
                              i oraz kwiatów, krzewów, drzewek

Zapraszamy serdecznie mieszkańców Mazowsza do miłego i spędzenia czasu na Jesiennym Jarmarku w Poświętnem. Zachęcamy wystawców do udziału w Jarmarku. Posiadamy odpowiednie warunki, zaplecze i doświadczenie organizacyjne do realizacji tej imprezy.

D O   P O B R A N I A 

  1. Karta zgłoszenia
  2. Regulamin
  3. Zamówienie na wyżywienie i zakwaterowanie
  4. Plakat

Szczegółowe informacje:

Danuta Bronowska        tel: 23 663 07 26       e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zenona Szostek               tel: 23 663 07 23       e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Paulina Wasiak                 tel: 23 663 07 23       e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Źródło: http://www.modr.mazowsze.pl/

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx