Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zaproszenie na warsztaty - Prawo autorskie w twórczości ludowej

 

 

 

Warsztaty z prawa autorskiego przeznaczone są dla twórców, w szczególności sztuki ludowej i etnodesignu. Celem warsztatu jest poznanie podstawowych pojęć prawa autorskiego (m.in. twórca, utwór chroniony, dozwolony użytek, autorskie prawa majątkowe i osobiste), ale także poznanie podstawowych zasad zawierania umów autorskich i korzystania z dorobku twórczego dla celów komercyjnych i niekomercyjnych. W ramach warsztatu przybliżone zostaną także istotne wyzwania związane z siecią Internet w kontekście promocji i korzystania z dorobku twórczego własnego i innych twórców (wolne licencje, inspiracje, odwołania, korzystanie z zasobów sieci). Warsztaty składają się z części teoretyczne i praktycznej, która pozwoli na zdobycie praktycznej wiedzy z zakresu prawa autorskiego.

data: 08.11.2014 - 09.11.2014 godz. 10.00-16.30

miejsce: Warsztaty Kultury

KONTAKT

Warsztaty Kultury w Lublinie
ul. Grodzka 5a
20 – 112 Lublin

Sekretariat:
tel: +48 81 533 08 18
tel: +48 81 466 59 09
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Sekretariat czynny od poniedziałku do piątku w godz. 9-16

WIĘCEJ NA TEN TEMAT

Źródło: http://www.warsztatykultury.pl

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx