Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Konkurs „Najlepsza orkiestra dęta Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich w województwie mazowieckim”

Biuro Regionalne Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich w województwie mazowieckim ogłasza pod patronatem Marszałka Województwa Mazowieckiego konkurs „Najlepsza orkiestra dęta Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich w województwie mazowieckim”.

Konkurs jest adresowany do orkiestr dętych działających w województwie mazowieckim. Wymagane jest, by zgłaszana działalność była udokumentowana w postaci kronik, sprawozdań, relacji w mediach. Konkurs zostanie przeprowadzony w trzech etapach – etap I zgłoszenia pisemne; etap II – warsztaty dla kapelmistrzów oraz etap III przesłuchania.

Formularze zgłoszeniowe wraz z dodatkowymi dokumentami należy wysłać lub dostarczać osobiście w terminie do dnia 26 czerwca 2020 roku (decyduje data wpływu do Kancelarii Ogólnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie) na adres:

Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w WarszawieDepartament Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich, ul. Skoczylasa 4, 03–469 Warszawa

z dopiskiem na kopercie „Konkurs Najlepsza orkiestra dęta 2020”.

Pula nagród finansowych w Konkursie wynosi maksymalnie 30.000 zł brutto:

  • I stopień – nagroda do 10.000 zł netto ;
  • II stopień – nagroda do 5.000 zł netto;
  • III stopień – nagroda do 2.500 zł netto;
  • Wyróżnienia – nagrody do  500 zł netto.

Komisja Konkursowa może dokonać innego podziału nagród oraz rozszerzyć ich skalę do V stopni.

Nagrody będą stanowić przelew środków na konto wskazane przez organ prowadzący orkiestrę z przeznaczeniem na potrzeby orkiestry, a integralną częścią konkursu będą warsztaty muzyczno – etnograficzne dla kapelmistrzów zgłoszonych orkiestr.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx