Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Wydrukuj tę stronę

Nabór zgłoszeń do akcji tańczMY

Instytut Muzyki i Tańca ogłasza nabór zgłoszeń organizowanych wydarzeń tanecznych w ramach akcji tańczMY. Po raz drugi z okazji Międzynarodowego Dnia Tańca chcielibyśmy zjednoczyć środowisko taneczne wokół idei obchodów tego szczególnego święta. Ogólnopolska akcja tańczMY odbędzie się w tym roku w terminie od 23 kwietnia do 3 maja 2020. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pismem przewodnim Zastępcy Dyrektora Instytutu Muzyki i Tańca, dr hab. Aleksandry Dziurosz oraz z Regulaminem. 

Wszystkie podmioty (instytucje, organizacje pozarządowe, nieformalne grupy artystyczne czy osoby fizyczne) zachęcamy do zgłaszania się, a następnie oznaczania wydarzeń logo akcji tańczMY. W ramach współpracy Instytut oferuje wsparcie promocyjne i medialne zgłoszonych wydarzeń oraz drobne gadżety z logo tańczMY.

Jeśli chcieliby Państwo przyłączyć się do akcji tańczMY, prosimy o przesłanie wypełnionej tabeli zgłoszeniowej na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 15 marca lub do 15 kwietnia 2020 roku. Szczegóły znajdą Państwo w załącznikach.

List przewodni tańczMY.pdf

tańczMY_Regulamin zgłaszania wydarzeń tanecznych.pdf

tańczMY_2020_zgłoszenie.xlsx

Źródło: http://imit.org.pl/

Najnowsze