Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dni Otwarte SGGW

Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie kilka razy w roku prowadzi kampanie informacyjne skierowane do kandydatów na studia. Jednym z ich elementów są organizowane przez uczelnię spotkania z uczniami szół średnich i ich rodzicami. Najbliższe dni otwarte odbędą się w terminie 24  - 25 stycznia 2020 r.

https://www.sggw.pl/image/data/SGGW/Dni%20SGGW%202020/Dni%20otwarte%20podstrona_Obszar%20roboczy%201.png

Podczas najbliższych dni otwartych studenci i pracownicy SGGW zaprezentują swoje wydziały i kierunki studiów na specjalnie przygotowanych stoiskach. To świetna okazja dla uczniów szkół średnich, by poznać naszą uczelnię i dowiedzieć się o niej czegoś z pierwszej ręki. Podczas dni otwartych uczestnicy otrzymają też informatory oraz dowiedzą się, jakie przedmioty należy wybrać na maturze, by dostać się na poszczególne kierunki. Ponadto jest to doskonała okazja dla rodziców, którzy będą mogli dowiedzieć się jak pomóc uczącemu się do matury “dziecku”. Przedstawimy ważne terminy, procedury, sytuacje awaryjne, plus garść porad jak motywować do nauki, ale nie męczyć.

Na Dni Otwarte w SGGW zapraszamy w dniach 24 - 25 stycznia 2020 r. w godzinach 10.00 - 14:00 do Centrum Wodnego SGGW przy ul. Ciszewskiego 6.

Zachęcamy do wzięcia udziału w wydarzeniu na Facebooku

Agenda wydarzenia poniżej:


 

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx