Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Wydrukuj tę stronę

Fundacja Europejski Fundusz Rozwoju Wsi Polskiej zaprasza do udziału w III. edycji projektu „OrgaNowy Elementarz"

III. edycja projektu „OrgaNowy Elementarz" rozpocznie się we wrześniu 2019 roku. Jest ona skierowana do aktywnych organistów z parafii wiejskich i miejskich (do 15 tys. mieszkańców) w Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej oraz Diecezji Koszalińsko-Kołobrzeskiej, a także osób, zainteresowanych pełnieniem funkcji organisty w przyszłości.

Rekrutacja do projektu trwa do 31 sierpnia 2019 roku. Szczegóły rekrutacji dostępne są tutaj: III. EDYCJA PROJEKTU

„OrgaNowy Elementarz" to cykl 10-iu comiesięcznych teoretycznych i praktycznych dwudniowych szkoleń, obejmujących szerokie spektrum wiedzy i umiejętności niezbędnych do wykonywania funkcji organisty i kantora. Zajęcia odbywają się m.in. w wolińskiej kolegiacie oraz Centrum Współpracy Międzynarodowej w Grodnie k. Międzyzdrojów.

Projekt „OrgaNowy Elementarz" jest realizowany pod patronatem: Księdza Arcybiskupa Andrzeja Dzięgi, Metropolity Szczecińsko-Kamieńskiego, Biskupa Edwarda Dajczaka, Biskupa Diecezji Koszalińsko-Kołobrzeskiej oraz prof. Dariusza Dyczewskiego, Rektora Akademii Sztuki w Szczecinie.

Źródło: https://www.efrwp.pl/

Najnowsze