Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zaproszenie do udziału w konkursie „Najlepsza orkiestra dęta Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich w województwie mazowieckim”

Zarząd Województwa Mazowieckiego wraz z Krajową Siecią Obszarów Wiejskich w Województwie Mazowieckim zaprasza orkiestry dęte do udziału w konkursie „Najlepsza orkiestra dęta Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich w województwie mazowieckim” odbywającego się pod patronatem Marszałka Województwa Mazowieckiego.

Tegoroczna edycja konkursu to pisemne zgłoszenia do dnia 28 czerwca 2019 roku i jesienne przesłuchania połączone ze specjalistycznymi warsztatami dla kapelmistrzów.

Pula nagród finansowych w tym roku wynosi 20.000 zł, a ich planowany wstępnie podział to:

  • I stopień – nagroda do 10.000 zł
  • II stopień – nagroda do 5.000 zł 
  • III stopień – nagroda do 2.500 zł 
  • Wyróżnienia – nagrody do  500 zł.

Nagrody będą stanowić przelew środków na konto wskazane przez organ prowadzący orkiestrę z przeznaczeniem na potrzeby orkiestry.

Kapelmistrzowie! Drodzy Muzycy!

Warto stanąć do walki o miano „Najlepszej orkiestry dętej Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich w województwie mazowieckim” już w szóstej edycji naszego konkursu. Dobra zabawa i zadowolenie wszystkich uczestników gwarantowane!

Zapraszamy!

Do pobrania:

REGULAMIN

KARTA ZGŁOSZENIOWA

źródło: http://mazowieckie.ksow.pl

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx