Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Trwa nabór do konkursu scenariuszowego Script Fiesta 2019!

Festiwal dla scenarzystów Script Fiesta, którego 8. edycja odbędzie się w dniach 26 - 31 marca 2019 jest połączeniem szkoleń, paneli dyskusyjnych, spotkań i warsztatów. Jest to wyjątkowa impreza, która umożliwia twórcom zdobycie wiedzy na najwyższym poziomie, pozyskanie kontaktów branżowych oraz wymianę doświadczeń i różnorodnych koncepcji artystycznych.

Konkurs towarzyszy festiwalowi Script Fiesta od samego początku, czyli od 2012 roku. Skierowany jest do wszystkich piszących, niezależnie od ich zawodowego dorobku. W tym roku rozszerzyliśmy jego formułę o trzecią kategorię – scenariusz gry komputerowej. Konkurs na scenariusz serialu podzielony będzie na dwa etapy – kwalifikacyjny i finałowy. Pierwszy etap będzie całkowicie anonimowy i polega na przesłaniu koncepcji serialu. Projekty wybrane do drugiego etapu zostaną ogłoszone publicznie, a autorzy przystąpią do rozpisywania szczegółów swoich koncepcji oraz pisania scenariusza pilotowego odcinka własnego serialu. Drugi etap będzie już miał charakter jawny.

Konkurs na scenariusz etiudy do 30 minut i konkurs na scenariusz gry komputerowej są jednoetapowe.

Organizator konkursu: Warszawska Szkoła Filmowa

WIĘCEJ INFORMACJI NA TEN TEMAT

Źródło: https://szkolafilmowa.pl/

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx