Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Szkoła dziedzictwa. Projekt 966

Jak przygotować projekt edukacyjny z wykorzystaniem metod takich jak storytelling, questing i sketchnoting? Czym zaintrygować uczniów prezentując temat początków naszej państwowości i chrztu Mieszka I? Dlaczego warto wybrać się z nimi na poznański Ostrów Tumski?

Aby uzyskać wyczerpujące odpowiedzi na te i inne pytania, nabyć konkretne umiejętności oraz doświadczyć, i być może odkryć na nowo, wyjątkowe dziedzictwo Ostrowa Tumskiego przygotowaliśmy dla nauczycieli program „Szkoła dziedzictwa. Projekt 966”.

Program składa się z kilku części: szkoleniowej dla nauczycieli, projektowej wspólnie z uczniami oraz prezentacyjnej.

 • Informacje dla nauczycieli województwa wielkopolskiego
  Regulamin projektu Szkoła dziedzictwa. Projekt 966
 • Informacje dla etapu ogólnopolskiego:
  Aby wziąć udział w projekcie w jednym z dwóch terminów ( 3-5.02.2016r. lub 17-19.02.2016r.), prosimy o zapoznanie się ze szczegółowymi informacjami oraz wypełnienie dwóch formularzy.
  Przeczytaj:
  Szkoła dziedzictwa. Projekt 966
  Regulamin projektu Szkoła dziedzictwa. Projekt 966
  Wypełnij:
  Rejestracja uczestnika szkolenia (należy wybrać odpowiednią grupę szoleniową: gr. 4. termin 3-5.02.2016r.; gr. 5. termin 17-19.02.2016r.)
  Formularz zgłoszenia szkoły do projektu
  Skan formularza zgłoszenia szkoły należy wysłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Informacje organizacyjne:
Opłatę za udział w szkoleniu dla uczestników etapu ogólnopolskiego (grupa 4 i 5) należy uiścić na konto:
CTK TRAKT Bank PKO BP S.A. 23 1020 4027 0000 1502 0791 4098  z tytułem wpłaty "Szkoła dziedzictwa, imię i nazwisko uczestnika/uczestniczki"

Po wpłynięciu zgłoszenia na warsztaty do zarejestrowanej osoby zostanie wysłana wiadomość o sposobie i terminie płatności.

Źródło: https://www.odn.poznan.pl/

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx