Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nabór do jesienno-zimowej edycji projektu Staże w instytucjach kultury!

Narodowe Centrum Kultury rozpoczyna nabór do Edycji Jesienno-Zimowej projektu Staże w instytucjach kultury.
Formularz zgłoszenia będzie aktywny do 21 września 2015 r.
  • Jesteś studentem? Artystą lub humanistą? Chcesz zdobyć praktykę zawodową?
  • Reprezentujesz instytucję / NGOsa / firmę działającą w sektorze kultury? Szukasz nowych współpracowników?
Zapraszamy do udziału w programie "Staże w instytucjach kultury"!Staże w instytucjach kultury zakładają umożliwienie studentom zdobycie pierwszych doświadczeń zawodowych oraz zapewnienie instytucjom kultury możliwości pozyskania nowych, kreatywnych pracowników.
Działanie jest skierowane do studentów kierunków artystycznych i humanistycznych związanych z kulturą oraz instytucji, organizacji pozarządowych i firm działających w sektorze kultury.Preferowany termin rozmów kwalifikacyjnych to 6-7 października br.
 
Staże powinny rozpocząć się po 5 października br. i zakończyć się do 4 marca 2016 r.Dla najlepszych stażystów przewidziano bezpłatne szkolenia z zakresu zarządzania kulturą!
  • Regulamin, formularze zgłoszenia oraz informacje o projekcie znajdują się na http://www.nck.pl/edycja-jesienna/
  • Szczegółowych informacji udziela Irmina Recka-Wyżga, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. (022) 2 100 117

Źródło: http://www.nck.pl/

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx