Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Napisz krótki artykuł i wygraj udział w szkoleniu dla animatorów!

Chcesz dowiedzieć się, jak dostosować kanały komunikacji do konkretnych grup odbiorców? Poznać skuteczne techniki negocjacji? Nauczyć się ograniczać stres przed wystąpieniami publicznymi oraz zdobyć umiejętność dobrej komunikacji z grupą? Weź udział w naszym konkursie i zdobądź miejsce na szkoleniu Komunikacja społeczna. Termin przyjmowania tekstów konkursowych: 25 sierpnia.

 
Wszystkich aktywnych animatorów posiadających konto na Platformie Kultury oraz użytkowników portalu Pracuj w kulturze zapraszamy do udziału konkursie. Wystarczy, że do 25 sierpnia 2015 r. do północy prześlecie do nas krótki opis szkolenia, w którym braliście udział, które w wyraźny sposób pomogło Wam w waszej pracy animatorów kultury i które polecilibyście innym. Napiszcie czego dotyczyło, dlaczego Waszym zdaniem było cenne, czego się dowiedzieliście i w jaki sposób wykorzystaliście zdobytą na nim wiedzę? 
 
Szkolenie nie musi być szkoleniem organizowanym przez NCK. Autorów dwóch zwycięskich prac zaprosimy na szkolenie Komunikacja społeczna 7-9 września w Domu Pracy Twórczej w Radziejowicach. O wynikach konkursu poinformujemy we wtorek 31 sierpnia 2015. 

 

Regulamin konkursu „Napisz artykuł – wygraj szkolenie!”

 
 
 

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx