Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Konkurs „Mazowieckie Zdarzenie Muzealne – WIERZBA”

Rusza nabór wniosków do IX edycji konkursu. Można je składać od 1 marca do 15 kwietnia br. Konkurs obejmuje zdarzenia muzealne w kategoriach: wystawy muzealne, muzealne projekty edukacyjne, muzealne projekty otwarte oraz wydawnictwa muzealne.

Regulaminowe zmiany kategorii wprowadzono przede wszystkim po to, by umożliwić muzeom zaprezentowanie ich działalności wykraczającej poza podstawową.

Konkurs adresujemy do muzeów, które mają siedzibę na Mazowszu. Chcemy promować mazowieckie muzea, a tym samym podnosić walory turystyczne województwa mazowieckiego. Naszym założeniem jest też wyrównywanie szans oraz zmniejszenie różnic pomiędzy muzeami.

IX edycja „Wierzby” uwzględnia zdarzenia muzealne zaistniałe w 2014 r.

Jednocześnie przypominamy, że zmienił się adres siedziby Departamentu Kultury, Promocji i Turystyki, który obecnie mieści się przy ul. Brechta 3, 03 – 472 Warszawa.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx