Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Fundacja Wszystkie Mazurki Świata zaprasza do udziału w konkursie Stara Tradycja

Stara Tradycja 2015

Już piąty raz mamy zaszczyt zaprosić do udziały w konkursie Stara Tradycja. organizowanego przez Fundację Wszystkie Mazurki Świata w ramach odbywającego się w Warszawie Festiwalu Wszystkie Mazurki Świata 2015.

Konkurs adresowany jest do młodych muzyków, śpiewaków oraz kapel.
Jest okazją do prezentacji umiejętności gry i śpiewu wyrosłych na źródłach polskiej muzyki ludowej.

Cel konkursu to promowanie młodych muzyków i śpiewaków – kontynuatorów muzyki wiejskiej z konkretnych regionów Polski (współczesnych lub historycznych) oraz poszukiwanie formuł na obecność tej muzyki we współczesnej kulturze.

10 finalistów konkursu weźmie udział w koncercie finałowym Starej Tradycji podczas festiwalu „Wszystkie Mazurki Świata” w Warszawie, 21 kwietnia 2015. Zdobywcy trzech pierwszych miejsc zostaną uhonorowani nagrodami pieniężnymi. Pula nagród wynosi 4,5 tys. zł. Laureatów wyłoni jury złożone z ekspertów, muzyków oraz badaczy żywego dziedzictwa muzycznego. Przewidziana jest również nagroda publiczności.

Zapraszamy do śledzenia wydarzenia na Facebooku

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa z końcem 16 marca 2015.
Koncert Finałowy odbywa się 21 kwietnia 2015 w Warszawie.

Regulamin konkursu

Formularz zgłoszeniowy

Źródło: http://festivalmazurki.pl/

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx