Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

XI Konkurs na Najlepiej Zachowany Zabytek Wiejskiego Budownictwa Drewnianego w Podlaskiem

Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego oraz Muzeum Rolnictwa im. ks. Krzysztofa Kluka w Ciechanowcu jako Organizatorzy jedenastej edycji Konkursu na Najlepiej Zachowany Zabytek Wiejskiego Budownictwa Drewnianego w Województwie Podlaskim w 2015 r. serdecznie zapraszają właścicieli i użytkowników budynków drewnianych położonych na terenach wiejskich województwa podlaskiego do udziału w tym Konkursie.

W zgłoszeniu należy podać aktualny adres zamieszkania i koniecznie numer telefonu. Regulamin Konkursu i druki zgłoszeń zostaną do 28 lutego 2015 r. rozesłane do wszystkich urzędów gmin województwa podlaskiego.

Organizatorzy zwracają się z prośbą do burmistrzów i wójtów gmin z województwa podlaskiego o zachęcenie właścicieli i użytkowników obiektów drewnianych do udziału w Konkursie.

Na zakończenie Konkursu drukowany jest katalog, który otrzymuje każdy uczestnik Konkursu oraz włodarze gmin z terenu której wpłynęło zgłoszenie.

druk_zgloszenia.doc

regulamin.doc

Źródło: http://www.wrotapodlasia.pl/

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx