Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Wydrukuj tę stronę

Webinarium o programie „Europa dla obywateli”: “Aplikacja bez problemu!”- 11 sierpnia 2020

W związku ze zbliżającym się naborem wniosków, którego termin upływa 1 września 2020 r., serdecznie zapraszamy do udziału w webinarium pt. „Aplikacja bez problemu!”.

Webinarium odbędzie się we wtorek, 11 sierpnia 2020 r. w godzinach 11.00-13.00.

W trakcie webinarium przypomnimy najważniejsze zasady dotyczące ubiegania się o dofinansowanie w programie „Europa dla obywateli”, cele i priorytety programu oraz przedstawimy działania, w ramach których można ubiegać się o dofinansowanie – 2.1 Partnerstwo miast, 2.2 Sieci miast oraz 2.3 Projekty społeczeństwa obywatelskiego. 

Ponadto, w drugiej części spotkania omówiony zostanie wniosek Eform oraz techniczne aspekty aplikacji – rejestracja na Portalu Uczestnika.

Do udziału zapraszamy szczególnie przedstawicieli organizacji pozarządowych i jednostek samorządu terytorialnego, instytucji edukacyjnych oraz kulturalnych, którzy planują złożenie wniosku w najbliższym naborze – do 1 września!

Udział w webinarium jest bezpłatny.

Obowiązują zapisy przez formularz rejestracyjny

WIĘCEJ INFORMACJI O PROGRAMIE EUROPA DLA OBYWATELI

Najnowsze