Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Street art na warsztat - nowy projekt modelowy!

Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży prezentuje projekt modelowy "Street art na warsztat" Klub Obywatelski "Młody Obywatel"- Lisewo Malborskie. Poradnik opisuje streetartowe techniki, które można zastosować w realizacji rozmaitych inicjatyw młodzieżowych.

 https://rownacszanse.pl/uploads_public/cms/component-15530/Street_art_na_warsztat!_ok%C5%82adka.jpg

W publikacji stworzonej przez młodzież ze Stowarzyszenia Witalis znajdziecie mnóstwo technicznych sztuczek i wiele inspiracji pokazujących, jak Wy możecie wziąć street art na warsztat przy okazji swoich działań! 

Pobierz tutaj

Publikacja prezentuje wywodzące się ze street artu narzędzia i techniki, które na wiele sposobów można wykorzystać w realizacji młodzieżowych inicjatyw. W pięciu rozdziałach poradnika omówiono zarówno techniczne aspekty związane z tworzeniem własnych szablonów na murale czy nadruki na tekstylia, jak i streetartowe projekty zrealizowane w ramach Programu Równać Szanse. Osobny rozdział poświęcony został gadżeciarskiej manufakturze i stosowanym w niej narzędziom, które mogą również okazać się przydatne w działaniach mobilnej pracowni streetartowej.

Źródło: https://rownacszanse.pl/

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx