Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Rusza nabór wniosków grantowych na wsparcie domów pomocy społecznej z Warmii i Mazur

RUSZA NABÓR WNIOSKÓW GRANTOWYCH NA DZIAŁANIA ZWIĄZANE Z ŁAGODZENIEM SKUTKÓW PANDEMII KORONAWIRUSA ORAZ PRZECIWDZIAŁANIEM JEJ NEGATYWNYM KONSEKWENCJOM W RAMACH PROJEKTU „POMAGAJMY RAZEM”.

 Projekt realizowany jest w ramach Działania 2.8 Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 (POWER).

Realizacja projektu wynika z zapisów ustawy z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych (Dz.U. poz. 374 z późn. zm.).

Samorząd województwa warmińsko-mazurskiego uruchamia nabór wniosków o udzielenie grantów  na wsparcie 51 domów pomocy społecznej w walce z epidemią COVID-19, które na terenie województwa warmińsko-mazurskiego świadczą opiekę całodobową,
w szczególności osobom w podeszłym wieku, przewlekle somatycznie chorym, przewlekle psychicznie chorym oraz osobom z niepełnosprawnościami.

Zaplanowane wsparcie ma na celu ochronę życia pensjonariuszy poprzez ograniczenie skutków COVID-19.

Za organizację naboru grantów odpowiada Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.

Nabór wniosków jest naborem otwartym. Granty udzielane będą przez Grantodawcę do wyczerpania środków przeznaczonych na wsparcie Grantobiorców w walce z epidemią wirusa Covid-19.

Ogłoszenie o naborze wniosków jest publikowane na stronie Grantodawcy: https://bip.warmia.mazury.pl/kategoria/96/informacje-konkursy-ogloszenia.html oraz na stronie Realizatora projektu: https://www.warmia.mazury.pl/polityka-spoleczna/pomagajmy-razem/konkurs-grantowy  

Po wypełnieniu formularza należy złożyć go za pośrednictwem jednej z poniższych opcji:
1)    przez ePUAP podpisany podpisem kwalifikowanym przez osobę uprawnioną do reprezentowania Wnioskodawcy;
2)    w formie  papierowej, podpisany przez osobę/osoby uprawnioną do reprezentowania Wnioskodawcy;
3)    przez ePUAP (wydrukowany, opieczętowany i podpisany przez osobę uprawnioną do reprezentowania Wnioskodawcy i zeskanowany);
4)    za pośrednictwem poczty e-mail na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (wydrukowany, opieczętowany i podpisany przez osobę do reprezentowania Wnioskodawcy i zeskanowany).

Termin składania wniosków: od 28 lipca do 21 sierpnia 2020 roku (w przypadku wysyłki dokumentu decyduje data stempla pocztowego).

Dodatkowych informacji na temat konkursu można uzyskać u Realizatora Projektu mailowo lub telefonicznie. Osobami do kontaktu są:

- Monika Kocimska-Warczak, 89 521 95 28, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
- Anna Saracen-Wójcik, 89 521 95 11, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

DO POBRANIA:
Procedura udzielania Grantów
Wniosek o udzielenie Grantu
Oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu
Oświadczenie o kwalifikowalności podatku od towarów i usług
Sprawozdanie końcowe z rozliczenia grantu
Ogłoszenie

Źródło: https://www.warmia.mazury.pl

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx