Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Eko Challenge – pokażcie jak Wasza szkoła może być eko!

Fundacja Komputronik rusza z konkursem dla szkół i uczniów w całej Polsce. Zbierzcie zespół, nagrajcie wideo i wygrywajcie nagrody!

Przedmiotem konkursu jest przygotowanie filmu prezentującego działanie lub działania, jakie może podjąć szkoła, do której uczęszcza Uczestnik Konkursu, których realizacja spowoduje, że wspomniana szkoła stanie się bardziej ekologiczną placówką oświaty.

Uczestnikiem Konkursu może być każdy uczeń szkoły podstawowej, liceum, technikum, branżowej szkoły I stopnia, branżowej szkoły II stopnia oraz szkoły specjalnej przysposabiającej do pracy.

Na trzy najlepsze szkoły czeka nagroda: zestaw, składający się z oczyszczacza powietrza, ekspresu, oraz 10 dzbanków Brita.

Spośród nich wybierzemy najlepszy wideo klip, który otrzyma 10 000 zł na wybrane sprzęty ze sklepu Komputronik

Dodatkowo wszyscy autorzy nagrodzonych zgłoszeń otrzymają Karty podarunkowe do sklepu Komputronik o wartości 200 zł oraz Butelki filtrujące BRITA

WIĘCEJ INFORMACJI NA TEMAT KONKURSU

Źródło: https://fundacjakomputronik.pl/

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx