Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Poradniki dla opiekunów osób dotkniętych chorobą Alzheimera oraz innymi formami demencji

30 września 2019 roku w Biurze Rzecznika Praw Obywatelskich odbyła się trzecia „gwiaździsta” konferencja alzheimerowska. Transmisji on-line przyglądali się uczestnicy lokalnych spotkań zorganizowanych w 31 miejscach w kraju. Zadawali ekspertom pytania, dzielili się doświadczeniami i pomysłami.

Obszerna relacja z konferencji znajduje się na stronie internetowej Rzecznika Praw Obywatelskich. Również na tej stronie znajdują się linki do następujących, polecanych przez Rzecznika publikacji, na które chcielibyśmy zwrócić Państwa uwagę:

AL1
Co warto wiedzieć o chorobie Alzheimera i innych formach demencji – wydawca Fundacja TZMO Razem Zmieniamy Świat, stan prawny na dzień 15 sierpnia 2019 roku

***

AL2

Alzheimer! Jak żyć?- wydawca Siedleckie Stowarzyszenia Pomocy Osobom z Chorobą Alzheimera

***

AL3
Alzheimer utajona niepełnosprawność – wydawca Siedleckie Stowarzyszenia Pomocy Osobom z Chorobą Alzheimera

***

AL4
Poradnik dla opiekunów osób dotkniętych chorobą Alzheimera – wydawca Wielkopolskie Stowarzyszenie Alzheimerowskie , Poznań 2008

***

Źródło: https://www.rpo.gov.pl/

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx