Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ruszyła czwarta edycja konkursu Innowacyjny Menedżer Kultury

Do 15 czerwca potrwa nabór zgłoszeń w tegorocznej edycji konkursu Innowacyjny Menedżer Kultury o Indywidualną Nagrodę Marszałka Województwa Mazowieckiego, przyznawaną menedżerom instytucji kultury i organizacji pozarządowych za innowacyjne rozwiązania w zakresie zarządzania w kulturze. Organizatorem konkursu jest Mazowiecki Instytut Kultury.

Celem konkursu jest rozpowszechnienie inspirujących nowości w zarządzaniu w kulturze, a także promocja laureatów, którzy te nowoczesne koncepcje na Mazowszu realizują.

W tym roku konkurs organizujemy w zupełnie nowych warunkach i dotąd nieznanej rzeczywistości, ale nie zmienia się to, że ci których nagradzamy, to menedżerowie, którzy nie boją się wyzwań. W szybko zmieniającym się świecie i wciąż nowych okolicznościach są w stanie dostosować działalność swojej instytucji do potrzeb publiczności i społeczności, wykorzystując zasoby swoich instytucji, dostępną technologię, odpowiadając na wyzwania i problemy współczesnego świata w swoich lokalnych społecznościach. Jeśli jesteś jednym z nich lub znasz kogoś takiego – ten konkurs jest dla Ciebie! – mówi Natalia Roicka, koordynatorka konkursu z ramienia Mazowieckiego Instytutu Kultury.

Kandydatów do nagrody mogą zgłaszać instytucje kultury i organizacje pozarządowe, działające na terenie województwa mazowieckiego, a także samorządy lokalne i dwudziestoosobowe grupy mieszkańców miejscowości, w której działa kandydat; kandydaci mogą również zgłaszać swój udział osobiście.

Regulamin konkursu, formularz zgłoszeniowy i inne informacje są dostępne na stronie Mazowieckiego Obserwatorium.

Źródło: https://www.mazovia.pl

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx