Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Przedłużenie terminów złożenia wniosków w programie "Kultura w sieci"

Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Narodowe Centrum Kultury zdecydowały o przedłużeniu do wtorku 21 kwietnia, do godz. 15.00 terminu naboru wniosków w programie dotacyjnym "Kultura w sieci", zarządzanym przez Narodowe Centrum Kultury.  Z kolei termin składania wniosków  o stypendia Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu "Kultura w sieci" ulega przedłużeniu o dwa dni, tj. do środy 22 kwietnia, do godz. 15.00. 

Decyzja uzasadniona jest dzisiejszymi problemami technicznymi, spowodowanymi przeciążeniem serwerów oraz elektronicznego systemu EBOI, które zawieszają się z powodu ogromnej liczby aplikacji przesyłanych jednocześnie w ostatnim dniu naboru przez zdecydowaną większość zainteresowanych. Jesteśmy przekonani, że prolongata terminu umożliwi  wszystkim chętnym skuteczne złożenie wniosków.

Źródło: https://www.gov.pl

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx