Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Rusza nabór filmów na OKO KALEJDOSKOPU!

Ogólnopolski Przegląd Filmów Animowanych Tworzonych przez Dzieci odbędzie się w Poznaniu już po raz siódmy!

Centrum Sztuki Dziecka w Poznaniu, wspólnie z lokalnymi i ogólnopolskimi partnerami, zaprasza serdecznie do udziału w siódmej edycji Ogólnopolskiego Przeglądu Filmów Animowanych Tworzonych przez Dzieci OKO KALEJDOSKOPU, który odbędzie się w dniach 30-31 marca (prezentacja nadesłanych filmów oraz warsztaty i spotkania z artystami) oraz 3 kwietnia (ogłoszenie werdyktu jury, wręczenie nagród, seans filmów laureatów) w gościnnych przestrzeniach Kina Pałacowego i Centrum Kultury ZAMEK.

OKO KALEJDOSKOPU to unikalna panorama dziecięcej twórczości. W projekcie bierze udział kilkanaście partnerskich instytucji z całego kraju, dla których ważna jest idea wspierania najmłodszych artystów i stworzenia szerokiej, ogólnokrajowej platformy prezentacji filmów animowanych, których autorami są dzieci. Niezwykle istotne jest to, że ten przebogaty świat historii i obrazów mogą poznać widzowie, którzy są rówieśnikami autorów. Projekcje organizowane są w instytucjach partnerskich projektu w najrozmaitszych kontekstach i miejscach: w galeriach, kinach, domach kultury, na lekcjach, w ramach innych wydarzeń i projektów. Towarzyszą im warsztaty, prelekcje, koncerty, spotkania z artystami.

Na zgłoszenia czekamy do 15 marca 2020 roku!

ZAŁĄCZNIKI DO POBRANIA:

KARTA ZGŁOSZENIA

REGULAMIN

Kontakt: Agnieszka Krajewska, tel. 61 64 64 478, //Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Organizator: Centrum Sztuki Dziecka w Poznaniu

Źródło: https://csdpoznan.pl/

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx