Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zaproszenie na warsztaty haftu dla początkujących

Koło Rękodzielnicze działające przy Muzeum Ziemi Sokólskiej oraz farfar zaprasza na warsztaty haftu dla początkujących.

To już kolejne spotkanie z farfar i jej wyjątkowymi makatkami, a treści na nich to niejako przesłanie i manifest młodego pokolenia. Na pierwszym spotkaniu mieliśmy okazję zapoznać się z podstawowymi ściegami, kolejne pozwolą nam zwiększyć nasze umiejętności. Zapraszamy uczestniczki poprzednich warsztatów wraz z tamborkami. Mulina dostępna będzie na miejscu, a na nowe osoby czeka zestaw tamborek, płótno i mulina.

Warsztaty odbędą się 29 lutego 2020 roku w sobotę, o godzinie 14.00 w Muzeum Ziemi Sokólskiej przy ul. Piłsudskiego 2 w Sokółce.
Koszt 30 zł od osoby, zapisy pod numerem tel. 533 42 916, 692 206 167.

Pani Justyna - farfar - młoda adeptka sztuki haftu była wielokrotnie nagradzana w konkursach na rękodzieło. Jej prace wystawiane były m.in. w Podlaskim Instytucie Kultury. W swej pracy wzoruje się na tradycyjnych makatkach, jednakże na każdej z nich stara się dodać własne teksty budząc tym emocje u odbiorcy.
Zapraszamy do zapisów.

Źródło: https://www.facebook.com/

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx