Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zaproszenie na Kobiece Forum Samorządowe

Anna Grygierek, Burmistrz Strumienia, Przewodnicząca Kobiecego Forum Samorządowego i Wiceprzewodnicząca Związku Gmin Wiejskich RP serdecznie zaprasza na kolejne KOBIECE FORUM SAMORZĄDOWE ! Spotkanie odbędzie się w Jaworze w dniach 18/19 lutego 2020. Tym razem tematem form będzie FINANSOWANIE OŚWIATY PRZEZ SAMORZĄDY - OSZCZĘDZANIE CZY OPTYMALIZOWANIE?

Kobiece Forum Samorządowe stanowi platformę wymiany doświadczeń  i współpracy samorządów w całej Polsce, w których funkcję Wójta, Burmistrza, bądź Zastępcy, Sekretarza lub Przewodniczącego Rady pełnią kobiety.

Spotkania są okazją do zapoznania się z dobrymi praktykami.  Forum to nie  nie tylko okazja do merytorycznej dyskusji, ale również do poznania wielu nowych, ciekawych osób, których działania mogą być inspiracją dla Pań  pracujących w samorządzie.

Forum ma już kilkunastoletnią tradycję. Zawiązało się w 2005 roku, a od 2015 działa przy Związku Gmin Wiejskich Rzeczypospolitej Polskiej.

Zaproszenie    
Program    
Zgłoszenie    
Karta rezerwacji hotelu    
RODO    
Mapka hotel Jawor    

Źródło: http://www.zgwrp.pl/

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx