Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zaproszenie na Forum Organizacji Pozarządowych woj. łódzkiego

W dniach 11-12 grudnia 2019 r. Marszałek Województwa Łódzkiego zaprasza przedstawicieli sektora pozarządowego oraz pełnomocników ds. organizacji pozarządowych z regionu łódzkiego na wydarzenie pn. Forum Organizacji Pozarządowych, które odbędzie się w INESS HOTEL ul. Wróblewskiego 19/23, 93-578 Łódź.

https://www.lodzkie.pl/media/k2/items/cache/b0f60b731a787ac825fdc8f32371131b_XL.jpg

Dwa dni Forum będą okazją do spotkania, dyskusji a także uczestnictwa w warsztatach kierowanych do osób na co dzień zaangażowanych w kształtowanie społeczeństwa obywatelskiego. Będzie to także okazja do wymiany doświadczeń i poglądów pomiędzy przedstawicielami organizacji pozarządowych a przedstawicielami samorządów odpowiedzialnymi za bieżącą współpracę z sektorem pozarządowym.

W trakcie Forum dowiedzą się Państwo m.in. jak wypromować za pośrednictwem narzędzi internetowych działalność ngo, w tym jak prowadzić „kampanię 1%”, jak zostać organizacją pożytku publicznego, jakie są formy współpracy samorządu terytorialnego z organizacjami pozarządowymi.

Osoby zainteresowane udziałem w tegorocznym Forum Organizacji Pozarządowych prosimy o zarejestrowanie się na wydarzenie za pośrednictwem  strony https://elodzkie.pl/wydarzenia/forum-organizacji-pozarzadowych-wojewodztwa-lodzkiego

Ramowy program Forum oraz wszelkie szczegółowe informacje na temat wydarzenia znajdą Państwo na stronie: ngo.lodzkie.pl.

Źródło: https://www.lodzkie.pl/

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx