Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

FINA lab. Program edukacji medialnej

Od połowy września do połowy grudnia 2019 zorganizowane grupy uczniów ze starszych klas szkół podstawowych oraz ze szkół średnich, mogą wziąć udział w bezpłatnych laboratoriach edukacji medialnej realizowanych w FINA.

Laboratoria medialne FINA realizowane są w formie bezpłatnych warsztatów, adresowanych do uczniów starszych klas szkół podstawowych oraz ze szkół średnich. Uczniowie będą mieli okazję pracować na unikalnych archiwach cyfrowych, związanych z wybitnymi twórcami, artystami, naukowcami, literatami, podróżnikami oraz sportowcami z okresu dwudziestolecia międzywojennego.

W laboratoriach mogą wziąć udział zorganizowane grupy uczniów, zajęcia dostosowane są każdorazowo do wieku, możliwości poznawczych i zainteresowań młodzieży. Spotkania prowadzone są przez doświadczone edukatorki medialne i odbywać się będą w środy w godzinach 11.00–13.00 w siedzibie FINA.

Zasady uczestnictwa

Aby wziąć udział w programie FINA lab, nauczyciel lub reprezentant instytucji powinien zgłosić swoich podopiecznych poprzez formularz, akceptując regulamin i wybierając termin.

W razie pytań prosimy o kontakt z Grzegorzem Krause z działu Badań i Rozwoju FINA: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., +48 22 380 49 87.

Projekt sfinansowano ze środków MKiDN w ramach Programu Wieloletniego "Niepodległa" na lata 2017-2022.

undefined

Źródło: http://nina.gov.pl/

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx