Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Konferencja „Wolontariat dla dziedzictwa. Działajmy razem w Europie”

Narodowy Instytut Dziedzictwa zaprasza na konferencję „Wolontariat dla dziedzictwa. Działajmy razem w Europie”, organizowaną wspólnie z Międzynarodowym Centrum Kultury w Krakowie, Fundacją „Chronić Dobro” oraz European Heritage Volunteers.
 
 
Konferencją podsumowujemy tegoroczną edycję programu „Wspólnie dla Dziedzictwa”, którego celem jest wspieranie organizacji pozarządowych realizujących projekty z udziałem wolontariuszy. Połączyliśmy siły z European Heritage Volunteers, organizacją łączącą NGO i wolontariuszy w międzynarodowych projektach związanych z dziedzictwem - będzie to dla nich jednocześnie doroczna konferencja o wolontariacie dla europejskiego dziedzictwa kulturowego, więc spotkamy organizacje z całej Europy. Fundacja „Chronić Dobro”, współpracująca EHV, da nam polski wgląd w tą współpracę.
 
Stworzyliśmy w ten sposób okazję dla organizacji pozarządowych z Polski i z całej Europy do spotkania, podzielenia się doświadczeniami i nawiązania kontaktów. Ważną częścią konferencji będzie sesja poświęcona sposobom współpracy międzynarodowej w ochronie dziedzictwa.

Konferencja odbędzie się w Międzynarodowym Centrum Kultury w Krakowie, 28 listopada br.
 
Zapraszamy organizacje pozarządowe działające w obszarze dziedzictwa do uczestnictwa.
 
 
 
Zgłoszenia do 11 listopada.
 
Kontakt w sprawie konferencji:
Aleksandra Chabiera, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Źródło: https://www.nid.pl/

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx