Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zaproszenie na warsztaty sztuki ludowej „Malowanie na szkle” - lipiec 2019

Stowarzyszenie GRUPA ODROLNIKA serdecznie zaprasza na kolejne warsztaty rękodzielnicze, które odbywać się będą w Centrum Produktu Lokalnego w Rzuchowej, Rzuchowa 1. W dniach 10.07.2019r., 12.07.2019r. w godzinach od 15:00 do 18:00 oraz w dniach 15.07.2019r., 17.07.2019r., w godzinach od 16:00 do 19:00, będzie można uczestniczyć w WARSZTATACH ZE SZTUKI LUDOWEJ MALOWANIE NA SZKLE, a w ramach zajęć będzie można zapoznać się z historią sztuki ludowej.

Na warsztatach będzie możliwość poznania różnorodnych technik malarskich. Zajęcia praktyczne będą się odbywać w plenerze lub wewnatrz budynku Centrum Produktu Lokalnego w Rzuchowej, podczas których uczestnicy poznają tajniki kilku technik malarskich. Dzięki zdobytej wiedzy wykonają pracę nawiązującą do dawnej sztuki ludowej. Celem zajęć jest poznanie zasad kompozycji, nauka proporcji i konstruowania postaci i przedmiotów, uwrażliwienie na kolor, nauka samodzielnego przygotowania podobrazi.

Więcej informacji na temat projektu można pobrać w zakładce Nasze Pogórze, Nasze Tradycje.

Na najbliższe warsztaty - warsztaty z malowania na szkle - zapraszamy w lipcu. Bliższe informacje na temat warsztatów uzyskać można pod numerem telefonu: 14 307 05 01. Zachęcamy do wcześniejszych zapisów. Zajęcia są bezpłatne, a liczba miejsc ograniczona. Nie czekaj - zapisz się już dziś! Serdecznie zapraszamy!

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, realizowanego w ramach Osi 6, działania 6.1 Rozwój dziedzictwa kulturowego i naturalnego, Poddziałania 6.1.3 Rozwój instytucji kultury oraz udostępnianie dziedzictwa kulturowego Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.

Źródło: http://www.grupa.odrolnika.pl

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx