Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Jubileuszowa XX edycja konkursu Nagroda Marszałka Województwa MazowieckiegoNagroda Marszałka Województwa Mazowieckiego jest jednym z najbardziej prestiżowych wyróżnień na Mazowszu, honorującym najcenniejsze osiągnięcia mieszkańców regionu w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony szeroko pojętej kultury oraz promocję województwa w tych dziedzinach. Wyróżnienie kierowane jest do ludzi aktywnych społecznie. Jest docenieniem niepospolitych pomysłów i twórczych inicjatyw, które są wyrazem autentycznych pasji.

W tym roku już po raz XX Samorząd Województwa Mazowieckiego zaprasza do zgłaszania kandydatów. Nabór wniosków trwa do 28 czerwca br. Spośród nominowanych przez uprawnione podmioty, kapituła wyłoni 10. laureatów, którzy podczas uroczystej gali otrzymają pamiątkową statuetkę oraz nagrodę pieniężną w wysokości 10 000 zł.

Wnioski do XX edycji konkursu należy składać na formularzach zgłoszeniowych  odpowiednio:

 • dla osób fizycznych;
 • dla podmiotów niebędących osobą fizyczną,

w nieprzekraczalnym terminie:

 • pocztą do 28 czerwca br. (decyduje data stempla pocztowego) na adres:
  Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie
  Departament Kultury, Promocji  i Turystyki
  ul. Brechta 3, 03-472 Warszawa
 • lub osobiście do 28 czerwca br. w sekretariacie Departamentu Kultury, Promocji i Turystyki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie,
  ul. Brechta 3, Warszawa, do godz. 15.00.

Warunki i tryb postępowania konkursowego określa Regulamin.

Informacje można też uzyskać pod numerem telefonu: (22) 59 79 299, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz (22) 59 79 539, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

Pliki do pobrania

 

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx