Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warsztaty "Jak zaprojektować ciekawe wydarzenie edukacyjne o lokalnym dziedzictwie?"

Narodowy Instytut Dziedzictwa oraz Muzeum Etnograficzne, Oddział Muzeum Narodowego we Wrocławiu, zapraszają na bezpłatne warsztaty z projektowania działań edukacyjnych w oparciu o lokalne dziedzictwo kulturowe w ramach Europejskich Dni Dziedzictwa, które odbędą się 2 kwietnia 2019 roku o godzinie 9.30 w Muzeum Etnograficznym we Wrocławiu  przy ul. Traugutta 111/113.

W trakcie spotkania uczestnicy będą mieli możliwość poznania idei Europejskich Dni Dziedzictwa,  nauczenia się jak identyfikować elementy lokalnego dziedzictwa tak, aby z ich wykorzystaniem tworzyć ciekawe działania kulturalne animujące społeczność lokalną. Podczas warsztatów  uczestnicy będą mogli zaprojektować również wydarzenia, które zostaną włączone w obchody tegorocznej edycji EDD „Polski splot”.

Warsztaty są skierowane do przedstawicieli instytucji kultury, organizacji pozarządowych, grup nieformalnych oraz właścicieli zabytków zainteresowanych współpracą przy Europejskich Dniach Dziedzictwa.
 
Prowadzenie:

Anna Czyżewska wiceprezeska Federacji Mazowia. Od ponad 10 lat zajmująca się dziedzictwem kulturowym, studiami nad pamięcią, edukacją, partycypacją i dialogiem społecznym.

Agnieszka Gajc koordynatorka programu dotacyjnego „Niepodległa”, etnografka i trenerka.
 
W celu wzięcia udziału w warsztatach należy wypełnić formularz zgłoszeniowy i przesłać go na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 26 marca br.
Szczegóły związane z tematyką warsztatów są zawarte w załączonym programie.
 
Dodatkowych informacji udziela: Agnieszka Szepetiuk-Barańska Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
 

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx