Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zaproszenie na seminarium „Opracowania planistyczne i konserwatorskie w procesie rewitalizacji”

Biuro Rewitalizacji i Planowania Przestrzennego Urzędu Miejskiego w Wałbrzychu zaprasza wszystkich zainteresowanych zagadnieniami związanymi z rewitalizacją w planowaniu przestrzennym do udziału w seminarium, w dniach 25-26 marca 2019 r. w Wałbrzychu. Zgłoszenia prosimy kierować za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego znajdującego się w zakładce REJESTRACJA.

Seminarium organizowane jest w ramach projektu pn. „Finansowe i planistyczne narzędzia w programowaniu i wdrażaniu Gminnego Programu Rewitalizacji Miasta Wałbrzycha” współfinansowanego ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna na lata 2014 – 2020 w ramach konkursu dotacji pn. „Koncepcja projektu pilotażowego w zakresie rewitalizacji dla miasta Wałbrzycha”. Wydarzenie objęte jest patronatem Narodowego Instytutu Dziedzictwa oraz Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju.

Program seminarium

Źródło: https://seminarium.walbrzych.eu

 

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx