Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zaproszenie na spotkanie informacyjno-edukacyjne w Opolu pt. „Pasja, kultura, dziedzictwo – przyszłość”

Wojewódzki Urząd Pracy w Opolu zaprasza na spotkanie informacyjno-edukacyjne pt. „Pasja, kultura, dziedzictwo – przyszłość”, które odbędzie się 12 grudnia w sali koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej w Opolu, ul. Strzelców Bytomskich 18 o godz. 10.00.

Celem spotkania jest popularyzacja regionalnego i lokalnego dziedzictwa kulturowego, tradycji oraz różnych branż rzemiosła poprzez pokazanie ich we współczesnej nowoczesnej formie i wzornictwie.

Spotkanie jest częścią projektu „Zachowanie dziedzictwa kulturowego i historycznego poprzez rewaloryzację obiektów zabytkowych w Pokoju i działania edukacyjno-informacyjne w województwie opolskim", które Wojewódzki Urząd Pracy w Opolu realizuje w partnerstwie z Gminą Pokój – liderem projektu, Gminnym Ośrodkiem Kultury, Sportu i Rekreacji w Pokoju, Państwową Wyższą Szkołą Zawodową w Nysie oraz Wojewódzkim Urzędem  Ochrony Zabytków w Opolu. 
 
Narodowy Instytut Dziedzictwa objął to wydarzenie swoim patronatem.
 
Program spotkania:
 

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx