Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zaproszenie na konferencję „Ekomuzeum – sieciowy produkt turystyki dziedzictwa”

Stowarzyszenie Dolina Karpia zaprasza do udziału w konferencji „Ekomuzeum – sieciowy produkt turystyki dziedzictwa”, która odbędzie się 13 czerwca 2018 roku w hotelu MOLO Resort w Osieku (ul. Główna 231 A) w godzinach od 10.00 do 18.00. Konferencja będzie podsumowaniem realizowanego z LGD Gościniec 4 Żywiołów, LGD Partnerstwo na Jurze oraz partnerem międzynarodowym LAG Zeitkultur z Austrii projektu współpracy „Rozwój ekomuzeów na rzecz promocji turystyki na obszarach wiejskich i małych miast.”

Celem konferencji jest przedstawienie tematów związanych z wykorzystaniem zasobów dziedzictwa w tworzeniu oferty turystycznej, promocji turystycznych produktów kulturowych i przyrodniczych w Małopolsce oraz ukazanie, na przykładzie zrealizowanego projektu współpracy, korzyści płynących ze współpracy w zakresie ekomuzeów pomiędzy Partnerami projektu i jej wpływu na rozwój regionów dzięki unikalnym produktom lokalnym, usługom czy też inicjatywom wykorzystującym lokalne zasoby kulturowe, historyczne i przyrodnicze. Konferencja ma również na celu przedstawienie wyników prowadzonych działań w zakresie rozwoju ekomuzeów u poszczególnych Partnerów projektu oraz podsumowanie zdobytych informacji w trakcie panelu z ekspertami.

Udział w konferencji jest bezpłatny.

Zapraszamy!

Załączniki

Źródło: http://dolinakarpia.org/

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx