Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Spotkanie poświęcone ponownemu wykorzystywaniu informacji sektora publicznego

16 czerwca 2016 roku weszła w życie Ustawa z dnia 25 lutego 2016 r. o ponownym wykorzystywaniu informacji sektora publicznego. Wśród podmiotów zobowiązanych ustawą do udostępniania lub przekazywania informacji sektora publicznego w celu ich ponownego wykorzystywania po raz pierwszy znalazły się muzea państwowe i samorządowe.

Z chwilą wejścia w życie przepisów o ponownym wykorzystywaniu ISP, do Narodowego Instytutu Muzealnictwa i Ochrony Zbiorów zaczęły napływać uwagi, problemy i wątpliwości zgłaszane przez muzealników. W odpowiedzi NIMOZ postanowił wspólnie z wybranymi muzeami w różnych częściach kraju zorganizować szereg spotkań poświęconych tematyce re-use.

Serdecznie zapraszamy przedstawicieli zachodniopomorskiego środowiska muzealniczego, na kolejne spotkanie poświęcone zagadnieniom prawa autorskiego i ponownego wykorzystywania informacji sektora publicznego. Spotkanie odbędzie się w Muzeum Narodowym w Szczecinie, w Muzeum Tradycji Regionalnych, przy ulicy Staromłyńskiej 27, w dniu 6 kwietnia 2018 roku, w godzinach 10:00 – 15:00.

Limit miejsc: 40

Prosimy o potwierdzenie swojego udziału w spotkaniu najpóźniej do 3 kwietnia.

Zgłoszenia przyjmuje drogą elektroniczną:

Łukasz Stawski, Dział Digitalizacji NIMOZ
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
22 25 69 644

Źródło: http://www.nimoz.pl/

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx