Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Konsultacje społeczne projektu Programu Opieki nad Zabytkami w województwie mazowieckim 2017–2020

 

 

Zarząd Województwa Mazowieckiego zaprasza do udziału w konsultacjach społecznych projektu Programu Opieki nad Zabytkami w województwie mazowieckim 2017–2020.

 

Konsultacje przeprowadzone będą w okresie od 8 do 21 grudnia 2017 r.

Projekt został:

1. opublikowany na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej www.bip.mazovia.pl, na portalu Samorządu Województwa Mazowieckiego www.mazovia.pl, na stronie Samorządowego Forum Dialogu Obywatelskiego www.dialog.mazovia.pl w zakładce „Konsultacje”, na portalu organizacji pozarządowych www.ngo.pl;

 

2.    wyłożony w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie, ul. B. Brechta 3, pok. 317 oraz w siedzibach delegatur Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego:
a.    Delegatura w Ciechanowie ul. Wodna 1;
b.    Delegatura w Ostrołęce ul. Piłsudskiego 38;
c.    Delegatura w Płocku ul. Kolegialna 19;
d.    Delegatura Radomiu ul. Kościuszki 5a;
e.    Delegatura w Siedlcach ul. Wiszniewskiego 4.

Opinie i uwagi do projektu należy składać na udostępnionym formularzu wyłącznie drogą elektroniczną na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Za przeprowadzenie konsultacji odpowiedzialny jest Dyrektor Departamentu Kultury, Promocji i Turystyki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie.  

Dodatkowych informacji na temat konsultacji udzielają pracownicy Wydziału ds. Tworzenia Przestrzeni Kulturowej i Turystycznej:
•    Anna Skrzypek, tel. (22) 59-79-230, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
•    Mariusz Mróz, tel. (22) 59-79-530, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pliki do pobrania:

Projekt Programu Opieki nad Zabytkami w województwie mazowieckim 2017–2020

Formularz konsultacji

W przypadku, gdyby informacje zawarte w dokumencie były dla Państwa niedostępne, bardzo prosimy o kontakt z pracownikami Wydziału ds. Tworzenia Przestrzeni Kulturowej i Turystycznej w Departamencie Kultury, Promocji i Turystyki:  Anna Skrzypek, tel. (22) 59-79-230, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Mariusz Mróz, tel. (22) 59-79-530, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Źródło: http://www.dialog.mazovia.pl/

 

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx