Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

III Kongres Osób z Niepełnosprawnościami

25 października 2017 r.

Uniwersytet Humanistycznospołeczny w Warszawie
(ul. Chodakowska 19/31
opis dojazdu
Zgłoś się już dziś!
(formularz zgłoszeniowy dostępny tutaj )
Udział w Kongresie jest bezpłatny!
Liczba miejsc ograniczona! Decyduje kolejność zgłoszeń.Zobacz program.

W tym roku Kongres poprzedzony będzie Konwentami regionalnymi w wielu miastach w całej Polsce, m.in: Warszawa, Poznań, Białystok, Lublin, Kraków, Wrocław, Łódź, Gdańsk, Opole, Ostróda, Rzeszów, Częstochowa, Szczecin, Toruń (zobacz szczegóły)

W prace nad przygotowaniami do Kongresu już włączyło się wiele organizacji pozarządowych i instytucji z całej Polski! Serdecznie dziękujemy! (zobacz jakie)

Zachęcamy organizacje pozarządowe oraz wszystkie zainteresowane osoby do włączenia się w nasze działania. Swoje pomysły oraz sugestie można przesyłać na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Zapraszamy też do prac nad nowym systemem wsparcia (Strategią na rzecz osób z niepełnosprawnościami i założeniami dla ustaw wdrażających). Z wypracowanym materiałem możesz zapoznać się tutaj. Zobacz zespół zaangażowany w prace tutaj.

Logotyp portalu zrzutk.pl przedstawiające różową świnkę z symbolem dolaraKongres można wesprzeć także włączając się w akcję zbiórki niezbędnych środków.
Kliknij tutaj, żeby dowiedzieć się więcej.

Patronat honorowy nad Kongresem objął Rzecznik Praw Obywatelskich
dr Adam Bodnar
Logo RPO

III Kongres Osób z Niepełnosprawnościami - formularz zgłoszeniowy

Źródło: http://konwencja.org/

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx