Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Czy znasz Innowacyjnego Menedżera Kultury? Konkurs Marszałka Województwa Mazowieckiego

Marszałek Województwa Mazowieckiego zamierza wyróżnić nagrodą „Innowacyjnego Menedżera Kultury” osoby pracujące w instytucjach kultury i organizacjach pozarządowych na terenie województwa mazowieckiego, które w swojej pracy wykazują się m.in. odwagą w eksperymentowaniu, innowacyjnymi formami zarządzania i rozwiązaniami organizacyjnymi oraz nowatorskimi sposobami realizacji działalności kulturalnej.

Grafika reklamowa konkursu Innowacyjny Menedżer Kultury

To pierwsza edycja Innowacyjnego Menedżera Kultury, który stanie się corocznym wydarzeniem.  W konkursie będą nagradzane najciekawsze nowoczesne koncepcje zarządzania w kulturze.

Regulamin i formularz zgłoszeniowy będą dostępne na stronie internetowej konkursu w drugiej połowie sierpnia: www.mazowieckieobserwatorium.pl/imk

Nabór zgłoszeń będzie trwał do 6 października br.

Pytania proszę kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Organizator: Samorząd Województwa Mazowieckiego i Mazowiecki Instytut Kultury

Źródło: http://www.mik.waw.pl

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx