Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Amatorski Ruch Artystyczny - rusza REKRUTACJA!

Już od 10 maja br. rozpoczynamy rekrutację na letnie szkolenia skierowane do instruktorów, pedagogów i praktyków kultury planujących lub działających w tzw. Amatorskim Ruchu Artystycznym. Mamy nadzieję, że nasze działania posłużą inspiracji, wzmocnieniu i ożywieniu kadry instruktorskiej oraz integracji  tego środowiska.

W dniach 23 czerwca - 1 lipca 2017 r. organizujemyLetnią Akademię Rękodzieła Artystycznego i Sztuki, a w jej ramach 5 kursów doskonalenia zawodowego w dziedzinie rękodzieła: sitodruk, ceramika, tradycyjna technika tkacka, wiklina i projektowanie ogrodów, zabawka drewniana. Kursy zostaną zorganizowane przez Narodowe Centrum Kultury w siedzibie Ośrodka Szkoleniowego w Łucznicy, we współpracy merytorycznej i technicznej Stowarzyszenia Akademia Łucznica.

W dniach 17-26 lipca 2017 r. odbędzie się plener malarski „Chłopcy malowani”. Jest to wakacyjna propozycja dla plastyków instruktorów interesujących się polską tradycją malarstwa historycznego, oddającą klimat m.in. pejzażu, koni i munduru polskiego oraz poszukujących inspiracji  do odkrycia innych form kształtowania patriotyzmu.

Rekrutacja na obie formy szkoleniowe potrwa od 10 do 31 maja br.  

Więcej informacji znajduje się tutaj: www.nck.pl/wsparcie-amatorskiego-ruchu-artystycznego

Źródło: http://www.nck.pl

 

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx