Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zaproszenie do wzięcia udziału w targach „Regionalia”

Samorząd Województwa Mazowieckiego zaprasza do składania wniosków do wzięcia udziału w VI edycji Targów Produktów Tradycyjnych  i Ekologicznych „Regionalia”. Wydarzenie odbędzie się 21–23 kwietnia w Warszawie w Centrum MT Polska przy ulicy Marsa 56c.

Ideą przedsięwzięcia jest popularyzacja produktów regionalnych i potraw przygotowywanych według tradycyjnych receptur, bez konserwantów i polepszaczy oraz promocja żywności ekologicznej i naturalnej. Komunikat skierowany jest to mazowieckich producentów żywności wysokiej jakości, dla których uczestnictwo w ww. przedsięwzięciu może być okazją do promocji produktów. To także  możliwość spotkań handlowych – dotarcia do przedstawicieli sieci handlowych, supermarketów, sklepów ze zdrową żywnością, restauracji, hurtowni, mediów. W ramach przedsięwzięcia proponujemy Państwu bezpłatnie skorzystanie z miejsca na stoisku Samorządu Województwa Mazowieckiego.

Dodatkowych informacji o warunkach uczestnictwa udziela Krzysztof Kuran, tel. (22) 59-79-339, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

Zainteresowanych udziałem w targach prosimy o wypełnienie załączonego formularza i przesłanie go – do 17 marca br. – pocztą tradycyjną na adres: Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie, Departament Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich, ul. Skoczylasa 4, 03-469 Warszawa lub faxem pod numer: (22) 59-79-702, bądź drogą elektroniczną: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

W przypadku dużego zainteresowania imprezą informujemy, że przy wyborze współwystawcy będą brane pod uwagę: członkostwo w Sieci Dziedzictwa Kulinarnego Mazowsze, wpis produktu na Listę Produktów Tradycyjnych, udział w konkursach oraz innych wydarzeniach promocyjnych realizowanych przez Samorząd Województwa Mazowieckiego.

Pliki do pobrania

 

 

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx