Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zgłoś się do programu edukacyjnego ARCHI-PRZYGODY!

28 lutego ruszył nabór do autorskiego programu Narodowego Centrum Kultury edukacji architektonicznej ARCHI-PRZYGODY. To szansa na współpracę przedszkoli ze studentami i absolwentami wydziałów architektury oraz wydziałów sztuk projektowych.

O programie

Program został stworzony dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Zajęcia mają przybliżyć im pojęcia związane z architekturą i szeroko pojętą kulturą życia.Podczas proponowanych zajęć dzieci poznają możliwości wykorzystania zmysłów do odkrywania otoczenia. Przekonają się, że powstanie budowli poprzedza wiele działań poznawczych i twórczych.Zajęcia w przedszkolach poprowadzą studenci i absolwenci wydziałów architektury/sztuk projektowych wraz z nauczycielami przedszkolnymi, którzy zostaną przeszkoleni przez autorów scenariuszy ARCHI-PRZYGODY.

Nabór

Udział przedszkoli jest bezpłatny. Nabór dla przedszkoli trwa od 28.02 do 12.03 br. , dla studentów lub absolwentów od 13.03 do 31.03 br.

>>Przejdź do formularza zgłoszeniowego<<

Formularze są aktywne tylko w trakcie trwania naboruNabór odbywa się dwuetapowo: w pierwszej kolejności dla przedszkoli, następnie, po zamieszczeniu na stronie listy przedszkoli, prowadzony jest nabór dla studentów. Studenci po zapoznaniu się z listą przedszkoli w formularzu zgłoszenia wskazują przedszkole pierwszego i drugiego wyboru. Na podstawie informacji zawartych w formularzu zgłoszenia będą wskazywane preferowane przedszkola. Po zakończeniu obu naborów wysyłana będzie informacja z wynikami.Po zakończonym programie student oraz nauczyciel przedszkolny otrzymuje od Narodowego Centrum Kultury dyplom za udział w programie.
Edycja Wiosenna 2017
Nabór zgłoszeń Ogłoszenie wyników Czas trwania edycji
Dla przedszkoli Dla studentów lub absolwentów
28.02 – 12.03  13.03 – 31.03  4.04 – 6.04  10.04 – 10.07.2017

Pobierz

Źródło: http://www.nck.pl/

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx