Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Trwa nabór do edycji jesienno-zimowej projektu "Staże w instytucjach kultury 2014"

Formularze zgłoszenia będą aktywne na stronie www.kursnakulture.pl do 21 września.

Projekt Narodowego Centrum Kultury Staże w instytucjach kultury zakłada umożliwienie studentom zdobycia pierwszych doświadczeń zawodowych oraz zapewnienie instytucjom kultury możliwości pozyskania nowych, kreatywnych pracowników.

Działanie jest skierowane do studentów kierunków artystycznych i humanistycznych związanych z kulturą oraz instytucji, organizacji pozarządowych i firm działających w sektorze kultury.

O staż mogą się ubiegać studenci/absolwenci kierunków humanistycznych i artystycznych do 30 roku życia.

Tryb realizacji stażu będzie wynikał z bezpośrednich ustaleń między stażystą a instytucją oferującą miejsce stażowe, może to być dowolna kombinacja godzin i dni, w rezultacie dająca czas realizacji stażu od 160 godzin do 320 godzin.

Faktyczna długość stażu będzie każdorazowo ustalana bezpośrednio pomiędzy stażystą a instytucją przyjmującą i będzie uzależniona od możliwości i potrzeb instytucji kultury oraz od harmonogramu zajęć studentów w ciągu roku.

Stażyści nie otrzymują wynagrodzenia za udział w projekcie.
Termin odbywania staży w Edycji Jesienno-Zimowej obejmuje okres od 6 października 2014 r. do 6 marca 2015 r.


Instytucja może powierzyć rekrutację stażysty Narodowemu Centrum Kultury lub skorzystać z możliwości przeprowadzenia rozmów kwalifikacyjnych z wybranymi przez NCK stażystami. Rozmowy kwalifikacyjne odbędą się w dniach 6-7 października 2014 r.

Zapraszamy studentów/absolwentów oraz instytucje/firmy/organizacje pozarządowe do udziału w projekcie!

Dla najlepszych stażystów przewidziano bezpłatne warsztaty z zakresu zarządzania kulturą!

KONTAKT:

  • Regulamin projektu stażowego, warunki rekrutacji stażystów i formularz zgłoszeniowy
    dostępne są na stronie http://www.kursnakulture.pl/kategorie/edycja_jesienna2014.html
  • Szczegółowych informacji udziela Irmina Recka-Wyżga, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel.: (022) 2 100 117

Źródło: http://www.kursnakulture.pl/

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx