Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Kurs dla przewodników Szlaku Zabytków Techniki

Jeśli jesteś przewodnikiem lub sympatykiem któregoś z obiektów Szlaku Zabytków Techniki Województwa Śląskiego – to jest wiadomość dla ciebie! Już wkrótce rozpoczynamy pierwsze w regionie specjalistyczne szkolenie dla przewodników industrialnych. Rekrutacja trwa.

W dniach 25 sierpnia – 5 września prowadzimy rekrutację do udziału w szkoleniach dla przewodników industrialnych oraz kandydatów na przewodników w obiektach Szlaku Zabytków Techniki Województwa Śląskiego. Zajęcia prowadzone będą w trybie weekendowym (niektóre soboty i niedziele), rozpoczną się w drugiej połowie września i potrwają do końca listopada. Przewidujemy uruchomienie trzech grup po 20 osób. Ramowy program kursu oraz regulamin rekrutacji publikujemy na stronie www.muzeumgornictwa.pl. Szczegółowy harmonogram zajęć opublikujemy 12 września.

Do udziału w zajęciach zapraszamy czynnych zawodowo przewodników (szeroko rozumianych) w obiektach industrialnych, a także osoby zainteresowane wykonywaniem tych zadań w przyszłości. Aby zgłosić się do udziału w szkoleniu należy posiadać rekomendację jednego z obiektów Szlaku Zabytków Techniki – szczegóły w regulaminie rekrutacji.

Projekt realizowany jest przez Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu we współpracy z Referatem Promocji Dziedzictwa Industrialnego Urzędu Marszałkowskiego oraz w partnerstwie z Samorządem Przewodników Turystycznych PTTK Województwa Śląskiego.

Projekt jest współfinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, udział w zajęciach jest bezpłatny.

Szczegółowe informacje:

Międzynarodowe Centrum Dokumentacji i Badań
nad Dziedzictwem Przemysłowym dla Turystyki
Marcin Kubiak
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 32 630 30 91 w.2144

Do pobrania:
Regulamin rekrutacji i udziału w projekcie [KLIKNIJ]

Źródło: http://www.muzeumgornictwa.pl/

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx