Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Maszynownia. Zasilanie kultury - cykl bezpłatnych szkoleń

 

Ruszyła rekrutacja do naszego nowego projektu szkoleniowego “Maszynownia. Zasilanie kultury”. Szkolenia zostały przewidziane na wakacje, kiedy wiele młodych osób szuka stażów i praktyk. Składa się z czterech bloków tematycznych, które dadzą wiedzę i umiejętności niezbędne do realizacji własnych projektów lub współtworzenia oferty instytucji kultury. Szkolenia są bezpłatne. Aby wziąć udział w rekrutacji wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy. Zgłoszenia przyjmujemy do 26 maja 2014 r.

„Maszynownia. Zasilanie kultury ma za zadanie odpowiedzieć na jeden z poważniejszych problemów życia kulturalnego – niewystarczający poziom kompetencji medialnych wśród najmłodszych kadr kultury. Młodzi, kreatywni ludzie nie wiedzą, w jaki sposób skutecznie i świadomie wykorzystać nowe media, aby zasilić życie kulturalne własnymi pomysłami i projektami. A kompetencje medialne to nie tylko umiejętność odbioru treści. To również wiedza, w jaki sposób współtworzyć kulturę, zarządzać projektami i umiejętnie je promować. Wszystkie te elementy znajdą się w programie „Maszynowni”.

Szkolenia zostały przewidziane na wakacje, kiedy wiele młodych osób szuka stażów i praktyk. Składa się z czterech bloków tematycznych, które dadzą wiedzę i umiejętności niezbędne do realizacji własnych projektów lub współtworzenia oferty instytucji kultury.

Szkolenia są bezpłatne. Aby wziąć udział w rekrutacji wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy. Zgłoszenia przyjmujemy do 26 maja 2014 r.

Szczegółowe informacje na www.maszynownia.mik.krakow.pl

Daty wydarzeń:

30.6.2014 - 31.8.2014

Źródło: http://www.platformakultury.pl

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx