Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Bezpłatne warsztaty tkania krajek

W ramach projektu „Krajka –zachowaj od zapomnienia”, współfinansowanego ze środków Województwa Podlaskiego, Podlaskie Stowarzyszenie Agroturystyczne zaprasza na warsztaty:

Warsztaty odbędą się w dniach 7-9 września (czwartek-sobota) w gospodarstwie agroturystycznym Zielona Dolina w Kuryłach pod Sokółką na Podlasiu (Kuryły 3, 16-100 Sokółka, www.kuryly.pl)

Organizator zapewnia bezpłatne noclegi (uczestnicy mają możliwość zakwaterowania wieczorem 6 września – środa), materiały i fachową pomoc instruktora. Zajęcia rozpoczynają się 7 czerwca, trwają 3 dni.

Opłata za wyżywienie wynosi 100 zł od osoby (w jej ramach znajdą się produkty spożywcze do samodzielnego przygotowania śniadań i kolacji oraz dwudaniowy obiad). Wpłaty należy dokonać na konto: 75 1500 1201 1012 0010 9671 0000 (z dopiskiem warsztaty wyżywienie) po otrzymaniu drogą mailową potwierdzenia uczestnictwa.

Chętnych uczestników prosimy o przesłanie karty zgłoszeniowej (w załączeniu) na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Kontakt telefoniczny: 733007796


KARTA ZGŁOSZENIA

Źródło: http://www.psa.org.pl/

 

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx