Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

„Kultura w drodze”- wsparcie na projekty artystyczne i edukacyjne adresowane do ludzi mieszkających w wielkopolskich miasteczkach i wsiach

31 sierpnia 2020 roku upływa termin składania zgłoszeń do programu pt. „Kultura w drodze”. Jest to nowa propozycja przygotowana przez Departament Kultury Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego z myślą o mieszkańcach mniejszych miejscowości regionu. W ramach programu artyści i animatorzy kultury będą mogli zrealizować ciekawe projekty artystyczne i edukacyjne adresowane do ludzi mieszkających w wielkopolskich miasteczkach i wsiach oddalonych od wielkomiejskich centrów kultury.

 „Kultura w drodze” to program, który ma na celu ożywienie współpracy artystów i animatorów kultury z Samorządem Województwa Wielkopolskiego. Chętne do współpracy osoby fizyczne związane z Wielkopolską będą mogły zgłaszać propozycje działań w miejscach oddalonych od centrów kultury.

Każdy ze zrealizowanych pomysłów będzie zrelacjonowany na portalu kulturaupodstaw.pl, którego wydawcą jest Departament Kultury Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego.

Pliki do pobrania:

1 komentarz

  • Renata

    Przecież to mija się z celem. 70% płatne po zrealizowaniu zadania. Mam pytanie te 70% to skąd pwnioskodawca ma wziąść. Ma napaść na bank?.
    Szanowni Państwo mieszkańcy wsi mają wiele wspaniałych pomysłów by zrealizować. Jednak warunek który stawia Urząd Marszałkowski mija się z celem. BY coś realizować potrzebne są fundusze na elementy projektowe. 30% to kropla w rzeczywistości problemów. Realia są inne. Miałam pomyśł na projekt mówiący o MARGINESOWANIU wsi i jej mieszkańców. Przy udziale 50 wolontariuszy ale bariera którą postawiono w regulaminie skazuje pomysl na brak realizacji. Widać że zwykły mieszkaniec musi odsunąć się na dalszy plan.

    Renata niedziela, 02, sierpień 2020 19:48 Link do komentarza

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx