Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nabór wniosków do programu Lato w teatrze 2019

Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego zaprasza wszystkich zainteresowanych do składania projektów wakacyjnych warsztatów dla dzieci i młodzieży.

Lato w teatrze to ogólnopolski program grantowy skierowany do teatrów, samorządowych instytucji kultury oraz organizacji pozarządowych – ośrodków, które w okresie letnich wakacji szkolnych chcą zorganizować warsztaty teatralne dla dzieci i młodzieży zakończone pokazem.

Wnioski do tegorocznej edycji programu Lato w teatrze można składać do 15 marca 2019 roku wyłącznie przez system WITKAC.

Regulamin oraz szczegółowe informacje znajdują się na www.latowteatrze.ploraz poniżej:

Regulamin, załączniki oraz lista ośrodków w module Lwt+

Uwaga! Prosimy o uważne zapoznanie się z regulaminem oraz załącznikami do regulaminu, ponieważ zostały wprowadzone w programie istotne zmiany!

Spośród nadesłanych zgłoszeń Komisja Ekspertów Lata w teatrze wybierze najciekawsze propozycje, które uzyskają dofinansowanie w wysokości maksymalnie 40 000 złotych.
Lista wybranych projektów zostanie ogłoszona najpóźniej 12 kwietnia 2019 roku na stronach www.latowteatrze.pl oraz www.instytut-teatralny.pl.

Program jest finansowany  z budżetu Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Więcej aktualności na temat programu na facebook
 

KONTAKT: Joanna Krukowska-Gulik

koordynatorka konkursu grantowego

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Źródło: http://www.instytut-teatralny.pl

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx