Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Mazowiecki Fundusz Teatralny/Mój Teatr – nabór zgłoszeń do 7 grudnia

Mazowiecki Instytut Kultury przystępuje do realizacji kolejnej edycji projektu Mój Teatr/Mazowiecki Fundusz Teatralny.

TERMINY
Zgłoszenia: do 7 grudnia 2018 r.
Ogłoszenie wyników: 17 grudnia 2018 r.

Mazowiecki Fundusz Teatralny został powołany w 2018 roku, obejmuje swym zasięgiem Województwo Mazowieckie. Kilka miesięcy pracy w ramach Funduszu w roku 2018 pozwoliło zapoznać się z potrzebami i oczekiwaniami uczestników, i uzupełnić oraz rozbudować projekt o kolejne działania.

Program Mazowieckiego Funduszu Teatralnego adresowany jest do osób zainteresowanych prowadzeniem zajęć teatralnych z dziećmi i młodzieżą, do instruktorów teatralnych, nauczycieli, animatorów, młodych artystów. Kadra prowadząca zajęcia to znakomici wykładowcy – specjaliści i artyści z wyjątkowym dorobkiem w swojej dziedzinie.

Fundusz jest realizowany w dwóch płaszczyznach:

1. MÓJ TEATR - Trening Szkoleniowy – Grupa Teatralna

Rozumiejąc znaczenie edukacji teatralnej, kontynuowany będzie cykl treningów teatralnych dla instruktorów realizowany w Warszawie. Współpraca z nimi będzie rozszerzona o spotkania warsztatowe skierowane do grup teatralnych w ich siedzibie.

2. OBJAZDOWA AKADEMIA TEATRALNA - otwarte warsztaty artystyczne

Widząc potrzebę edukacji skierowanej do osób nie związanych z działalnością teatralną wprowadzony zostaje cykl otwartych spotkań warsztatowych „na zamówienie” realizowanych na Mazowszu.

REGULAMIN MAZOWIECKIEGO FUNDUSZU TEATRALNEGO

Źródło: https://www.mik.waw.pl/

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx