Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zaproszenie na konferencję na temat wykorzystania GIS na potrzeby innowacyjnej praktyki rolniczej

 


Fundacja Instytut Inicjatyw Partnerskich na Rzecz Innowacji  z siedzibą w Olsztynie zaprasza  do udziału w Konferencji upowszechniającej rezultaty projektu realizowanego w ramach operacji KSOW pt.

 

Upowszechnianie wiedzy w zakresie wykorzystania systemów informacji przestrzennej GIS na potrzeby innowacyjnej praktyki rolniczej.

Celem konferencji jest:

  • Podsumowanie działań operacji KSOW w tym prezentacja założeń funkcjonalnych platformy internetowej w formule e-learning z komponentem GIS. 
  • Wykorzystanie platformy umożliwi poszerzenie wiedzy w zakresie wykorzystania systemów informacji przestrzennej GIS wspieranych analizami wielospektralnymi na podstawie zobrazowań dostępnych z pułapu satelitarnego oraz BSP w obszarze rolnictwa precyzyjnego.

Osoby zainteresowane udziałem w Konferencji proszone są zapoznanie się z programem oraz wypełnienie formularza zgłoszeniowego a następnie odesłanie go do 19 października 2018 r. na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc pierwszeństwo w zakwalifikowaniu się do udziału w konferencji będą miały osoby do 35 roku życia.

Dokumenty do pobrania:

Więcej informacji o projekcie - zobacz

Źródło: www.ksow.pl

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx