Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zarząd Województwa Śląskiego ogłasza konkurs na prace konserwatorskie, restauratorskie lub roboty budowlane w 2018 przy zabytkach wpisanych do rejestru zabytków

 

 

Celem udzielenia dotacji jest wspieranie działań właścicieli lub posiadaczy zabytków dla ochrony i zachowania dziedzictwa kulturowego województwa śląskiego, ze szczególnym uwzględnieniem projektów mających na celu zahamowanie procesów destrukcji substancji zabytku o wyjątkowej wartości historycznej i artystycznej oraz obiektów zabytkowych wpisanych do Szlaku Zabytków Techniki Województwa Śląskiego.

 

W ramach ogłoszonego konkursu dany podmiot może złożyć tylko jedną ofertę. Dotacja może być udzielona w wysokości do 50% nakładów koniecznych do wykonania prac.

Kwota na realizację konkursu wynosi 500 tys. zł. Termin składania ofert do I etapu konkursu upływa 18 kwietnia 2018 r. Rozstrzygniecie konkursu planowane jest w czerwcu 2018 r.

Ogłoszenie o konkursie

Źródło: http://www.slaskie.pl/

 

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx